Ubytování

San Francisco

Designové studio s motivy metropole USA s dominantou Golden Gate Bridge. Obsahuje jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Jedná se o plně vybavené studio obsahující kuchyň, WC, koupelnu.

Paříž

Designové studio s motivy nejromantičtějšího místa na světě. Obsahuje jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Jedná se o plně vybavené studio obsahující kuchyň, WC, koupelnu.

New York

Designové studio s motivy všudypřítomných žlutých taxíků a mrakodrapů. Obsahuje jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Jedná se o plně vybavený apartmán obsahující kuchyň, WC, koupelnu.

Londýn

Designové studio s motivy britských vlajek nebo poschoďových autobusů. Obsahuje jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Jedná se o plně vybavený apartmán obsahující kuchyň, WC, koupelnu.

Galerie ubytování

CENÍK

 2 osoby / noc se snídaní
 1 890 Kč
 3 osoby / noc se snídaní
 2 700 Kč
 4 osoby / noc se snídaní
 3 400 Kč

Děti do 2 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Všechny ceny jsou včetně 15% DPH. Ubytovací poplatek 15kč/os/noc není v ceně. Ceny jsou platné pro rok 2022.
Pokud je vyžadována záloha, tak je její výše stanovená v ceně první noci a tato záloha je nevratná pokud rezervaci zrušíte méně jak 2 dny před příjezdem.

Důležité informace

  • Snídaně

    U veškerých pokojů a pro všechny jsou snídaně zdarma, tedy v ceně za pokoj.

  • Víno

    Pokud dostanete chuť na víno z Moravy i například na pokoji a třeba ve dvě ráno, u nás máte láhev vždy k dispozici. Ceny se pohybují od 100 Kč a jsou to všechno vína z Moravy.

Rezervujte ještě dnes!

Naše ubytování je Vám k dispozici po celý rok. Zajistěte si své místo ještě dnes